Про компанію

ТОВ «Імвенд Кемікал» – провідна українська компанія, яка постачає для підприємств високоякісні продукти всесвітньо відомого виробника SNF S.A. (Франція): коагулянти, флокулянти, ПАР, диспергатори, вологоутримувачі, зв'язуючі, піногасники. Пріоритетним напрямком діяльності ТОВ «Імвенд Кемікал» є реалізація реагентів для підготовки води та обробки стоків на промислових та комунальних підприємствах: водоканали, гірничо-збагачувальні комбінати, металургійні заводи, целюлозно-паперові комбінати та ін.

ТОВ «Імвенд Кемікал» – надійний, професійний партнер на ринку промислової хімії завдяки багаторічному досвіду та бездоганній роботі, високому професійному рівню співробітників компанії та чудовій якості продукції та обладнання, які успішно використовують провідні підприємства України.

На сьогодні проведено детальні дослідження в галузі використання реагентів в Україні, укладено договори на їх поставку та проведено промислові випробування у багатьох регіонах: м. Київ, Житомир, Миколаїв, Вінниця, Харків, Одеса, Донецьк, Кривий Ріг та ін..

ТОВ «Імвенд Кемікал» надає сервісну підтримку світового рівня, забезпечує своєчасну доставку продукції до будь-якого регіону України. В умовах активного розвитку промисловості України пріоритетним завданням компанії є відповідність вимогам замовників шляхом надання новітніх наукових досягнень та найсучасніших технологій спільно з компанії SNF S.A. - провідним виробником полімерів. ТОВ «Імвенд Кемікал» – це одна з небагатьох компаній, яка бере реальну участь у формуванні національного ринку водорозчинних полімерів.

Ми домагаємось найвищої якості обслуговування – це відповідальне розміщення замовлення, оформлення договорів, своєчасне постачання, митне оформлення.

Купуючи продукцію SNF S.A., Ви стаєте клієнтом компанії, а це означає, що наряду з реагентами, Ви отримуєте кваліфікований сервіс:

 • ТОВ «Імвенд Кемікал» бере на себе всі витрати, пов'язані з підбором продуктів та проведенням лабораторних випробувань;
 • ТОВ «Імвенд Кемікал» бере на себе повну відповідальність за відповідність якості передовим світовим стандартам;
 • Фахівці ТОВ «Імвенд Кемікал» регулярно відвідуватимуть Ваше підприємство, та будуть проводити відповідний контроль застосування продукції та, за необхідності, консультуватимуть працівників вашого підприємства;
 • Компанія ТОВ «Імвенд Кемікал» зобов'язується негайно інформувати Вас про всі нові можливості в технологічних процесах обробки води та нових продуктах, які з'являтимуться на світовому ринку.

У нашому розпорядженні є команда технологів, яка може швидко знаходити вирішення більшості проблем споживачів, проводити адаптацію продуктів та технологій їх використання в конкретних умовах, а також забезпечує безкоштовну технічну підтримку всіх споживачів продукції. Ми по праву пишаємось своїми фахівцями:

 • Навчання та тренінги співробітників на заводах SNF S.A.;
 • Наявність сертифікатів, що підтверджують кваліфікацію фахівців;
 • Негайна реакція на запити користувачів;
 • Навчання та консультації користувачів на підприємствах;
 • Уважне вивчення завдання підприємства - постачання продукції під завдання;
 • Методична підтримка – розробки методик;
 • Безвідмовне постачання пропонованої продукції.